PENZION ***

RYBAŘENÍ

CYKLOTURISTIKA

TURISTIKA

ZIMNÍ SPORTY

PAMĚTIHODNOSTI

AKTUALITY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V oblasti se nacházejí revíry jak pstruhové, tak mimopstruhové. Můžete si prohlédnout mapu revírů v nejbližím okolí penzionu.

Pstruhové revíry:
Pstruhový revír Svratka 13 se nachází cca 100 metrů od penzionu. Dalším pstruhovým revírem v blízkém okolí penzionu je Křetínka 2. V těchto revírech je možné ulovit i exempláře pstruha duhového v délce nad 50 cm. Lovené ryby: především pstruh duhový a siven (vysazovám pravidelně 1x za 14 dní ve velikosti nad 35 cm), dále pak pstruh potoční a lipan.

Mimopstruhové revíry:
Revíry mimopstruhové zahrnují cca 11 rybníků různých velikostí vzdálených od penzionu od 500 m do 8 km. Lovené ryby: pstruh duhový, siven, kapr, sumec, štika, candát.

Způsoby rybolovu (muškaření, přívlač, položená) se liší podle jednotlivých nádrží. Denní povolenku v ceně 200 Kč je možno zakoupit v penzionu. V případě zájmu je možno zajistit pro skupiny průvodce na seznámení s revírem.

Velké množství informací o rybářských akcích a závodech, fotografie, přehledy nejzajímavějších úlovků a další zajímavosti o revírech v oblasti penzionu najdete na webu Rybářského sdružení Vysočina Polička.